Kayseri Dikkat Eksikliği

Kayseri Dikkat Eksikliği

Kayseri dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorunlarınızın çözüm merkezi Gaye Psikoloji. Uzmanlarımız eşliğinde kayseri de dikkat eksikliği ve hiperaktivite tedavisi veriyoruz. Kayseri ve ilçelerinden gelen dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorunu yaşayan ailelere çözüm buluyoruz. Kayseri dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorunu yaşayan kişiler işinin uzmanları ile sorunun üstesinden geliyorlar. Kayseri dikkat eksikliği ve hiperaktivite belirtileri, Kayseri dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorunları, Kayseri dikkat eksikliği ve hiperaktivite tedavisi ile ilgili bilgileri aşağıdaki makalemizde bulabilirsiniz;

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Nedir?

Dikkatin kolayca dağılması, aşırı hareketlilik ve dürtüsellik (aklına geleni hemen yapma, sonucunu düşünmeden hareket etme) belirtilerinin, kişinin yaşamında en az bşr alanı olumsuz etkileyecek boyutta olmasıyla kendini gösteren bir psikolojik bozukluktur.

Dikkatsizlik, hareketlilik ya da dürstüsellik hepimizde zaman zaman görülebilir. Ancak bu tanıyı alan kişilerde bu belirtiler çok daha sık, daha şiddetli ve yaşamı etkileyecek boyuttadır.

DEHB olan bir çocuk çevresinden devamlı uyarı, eleştiri alan, istenmeme, dışlanma ve hayal kırıklıkları nedeniyle özgüveni sarsılmaya aday bir çocuktur. Kendisine yardım etmeye çalışan annesiyle sürekli çatışan, bir anda öfkeyle bağıran, hemen ardından pişman olan, ne zaman öfkeleneceği, neye üzüleceği belli olmayan bir çocuktur.